NAIL Wraps nr 6

Nowy produkt

39,00 zł

-40%

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Czym są nasze Wrapsy?

To produkt przeznaczony dla profesjonalistów: specjalna termoaktywna folia, która jak magnes przyciągana jest do płytki paznokcia. Jest bardzo cienka, a jednocześnie zaskakująco stabilna i wytrzymała. Bez problemu utrzymuje się na paznokciach przez 4 tygodnie, aż do kolejnego uzupełnienia.

Nie jest to trudna technika pracy ale zdecydowanie polecamy WARSZTATY z zakresu jej stosowania, bo liczą się tutaj szczegóły! Istnieje kilka tricków, które sprawiają, że aplikacja będzie dużo łatwiejsza, a trwałość bez zarzutu!

Czym charakteryzują się Wrapsy?

Zyskują wybitną rozciągliwość i elestyczność pod wpływem ciepła - dzięki temu można je bardzo łatwo naciągnąć i ułożyć na paznokciu. Ich miękkość pozwala idealnie otulić cały paznokieć lub też zastosować jako dowolny element zdobienia (broszkę pośrodku pazura, moon, pasek pośrodku itp.).

Folie dostepne sa w postaci naklejek o kilku rozmiarach. Każda naklejka (a jest ich 26) może być odpowiednio przycieta i przez to wykorzystana na kilka paznokci. Dzięki temu zdobienie jest dość ekonomiczne, ponieważ pełen set WRAPSÓW starcza przeciętnie na 50-60 pełnych paznokci,co daje koszt około 1,20zł na paznokieć. A poza pełnymi naklejkami, w zestawie są jeszcze mniejsze "moony", które świetnie posłużą jako dodatkowe elementy zdobnicze.

Jak aplikować?

1. Na naturalny paznokieć: wykonaj perfekcyjny manicure, pomaluj paznokcie lakierem bezowym, poczekaj aż wyschnie. Oceń szerokość i długość paznokcia, wytnij odpowiedni rozmiar folii. Chwyć naklejkę pęsetą, zbiż do powierzchni. Przyklej tuż przy skórkach, dociśnij z prawej i lewej strony. Następnie doklej na całość paznokcia. Podgrzej 10 sekund (standardową suszarką do lakieru do paznokci, ewentualnie do włosów). Dociśnij, wygładź powierzchnię, podpiłuj i wyrównaj wolny brzeg. Zabezpiecz dwukrotnie lakierem, zalewając wolny brzeg.

2. Na lakier hybrydowy: wykonaj perfekcyjny manicure, pomaluj paznokcie bazowym lakierem hybrydowym, standardowo utwardź w lampie. Oceń szerokość i długość paznokcia, wytnij odpowiedni rozmiar folii. Usuń warstwę dyspersyją czystym alkocholem izopropylowym (żadne tam zapachowe dodatki!). Chwyć naklejkę pęsetą, zbliż do powierzchni. Powinna chwycić niczym magnes. Przyklej tuż przy skórkach, dociśnij z prawej i lewej strony. Następnie doklej na całość paznokcia. Podgrzej 10 sekund (standardową suszarką do lakieru do paznokci, ewentualnie do włosów). Dociśnij, wygładź powierzchnię, podpiłuj i wyrównaj wolny brzeg. Przytnij boczki jesli naklejka ma nieodpowiedni kształt. Zabezpiecz lakierem hybrydowym o bardzo dużej elastyczności, zalewając wolny brzeg. BARDZO polecamy tutaj nasza bazę hybrydową 27D - numer 302. To EXTRA mocna baza, nadająca trwałość nawet bardzo kruchym paznokciom. W celu nabłyszczenia, użyj bardzo miękkiego nabłyszczacza - musi to być produkt elastyczy i ładnie pracujący z płytką. BARDZO polecam nasz żel FLEX - jest bardzo rzadki i jego aplikacja to pestka. Nałóż go równomiernie (jak lakier) na całą powierzchnię, utwardź 1,5 minuty (zabezpiecz wolny brzeg). Odczekaj aż wróci do temperatury otoczenia i przemyj warstwę dyspersyjną (izopropylem!).

3. Na paznokcie żelowe lub akrylowe: wykonaj perfekcyjny manicure, zbuduj paznokcie jak zwykle - choć nieco cieńsze - i opiłuj standardowo (najlepiej frezarką - będzie szybciej i równiej!). Pokryj warstwą bazowego lakieru hybrydowego - BARDZO polecamy tutaj nasza bazę hybrydową 27D - numer 302. To EXTRA mocna baza, nadająca trwałość nawet bardzo kruchym paznokciom. Usuń warstwę dyspersyjną czystym alkocholem izopropylowym (żadne tam zapachowe dodatki!).

Oceń szerokość i długość paznokcia, wytnij odpowiedni rozmiar folii. Chwyć naklejkę pęsetą, zbliż do powierzchni. Powinna chwycić niczym magnes. Przyklej tuż przy skórkach, dociśnij z prawej i lewej strony. Następnie doklej na całość paznokcia. Podgrzej 10 sekund (standardową suszarką do lakieru do paznokci, ewentualnie do włosów). Dociśnij, wygładź powierzchnię, podpiłuj i wyrównaj wolny brzeg. Przytnij jesli istnieje taka potrzeba. Zabezpiecz lakierem hybrydowym o bardzo dużej elastyczności, zalewając wolny brzeg. BARDZO polecamy tutaj naszą bazę hybrydową 27D - numer 302. To EXTRA mocna baza, nadająca trwałość nawet bardzo kruchym paznokcią. W celu nabłyszczenia, użyj bardzo miękkiego nabłyszczacza - musi to być produkt elestyczny i ładnie pracujący z płytką. BARDZO polecamy nasz żel FLEX - jest bardzo rzadki i jego aplikacja to pestka. Nałóż go równomiernie (jak lakier) na całą powierzchnię, utwardź 1,5 minuty (zabezpiecz wolny brzeg). Odczekaj aż wróci do temperatury otoczenia i przemyj warstwę dyspersyjna (izopropylem!).

W warsztatach z zakresu aplikacji WRAPSÓW, możesz wziąć udział u Instruktorów Nail Artists. Są to:

Paulina Pastuszak - Katowice, 605 240 769

Monika Olczyk - Łódź, 661 533 013

Znajdziesz nas na Facebooku, zapraszamy!

Opinie

Napisz opinię

NAIL Wraps nr 6

NAIL Wraps nr 6

30 innych produktów w tej samej kategorii: